... Коли суть справи обміркована заздалегіть, слова приходять самі собою (Гроцій) ...

Перед вами перелік унікальних юридичних видань, які підготовлені на спеціалізовану юридичну тематику.
Представленні видання розповсюджуються через сайт «Актуальна юриспруденція». Детальна інформація міститься в їх описах.

ЕКСКЛЮЗИВНІ ЮРИДИЧНІ ВИДАННЯ
 
Представництво в судах: огляд практики Верховного Суду (схеми, кейси та практичні поради) / Зуєвич Л., Вітюк Р.  Київ. – «Видавничий дім
«АртЕК», 2019.– 200 с.
ІSBN 978-617-7674-64-0
 
У виданні комплексно розглянуто поняття і підстави представництва в суді. Узагальнено судову практику Верховного Суду та Європейського суду з прав людини щодо представництва адвокатом, захисником, юрисконсультом, прокурором, членом виконавчого органу, за довіреністю, представництва особами, які не мають статусу адвоката, представництва кількох учасників справи одночасно тощо.

Розкрито сутність повноважень представника та особливості їх виникнення і припинення. Також проаналізовано заходи реакції суду та учасників судового процесу на порушення і зловживання процесуальними правами представників у суді.

Практичний посібник стане у пригоді практикуючим правникам (суддям, адвокатам, прокурорам, юрисконсультам) та іншим фахівцям, залученим до судового процесу, а також науковцям і викладачам юридичних факультетів вищих навчальних закладів.
     
Вартість книги 295 грн. з доставкою. 

 
 
ЕКСКЛЮЗИВНІ ЮРИДИЧНІ ВИДАННЯ
 
 
Стягнення податкового боргу: судовий аспект: монографія / В.М.Кравчук, І.Я.Олендер. – Львів: Вид-во «БОНА», 2015. – 204 с.
ІSBN 978-966-2626-36-0
 
У монографії досліджено науково-теоретичні та практичні питання, що виникають під час розгляду і вирішення справ про стягнення податкового боргу. Розглянуто механізм виникнення та погашення податкового боргу, функції суду у цих правовідносинах. Проаналізовано юрисдикцію справ про стягнення податкового боргу, проблемні питання юрисдикції таких вимог у справах про банкрутство та кримінальних справах. Розкрито особливості судової процедури стягнення податкового боргу та запропоновано шляхи її вдосконалення. 
Видання розраховано на суддів, практикуючих юристів, науково-педагогічних працівників, студентську аудиторію та широке коло читачів.
Видано в авторській редакції.

Вартість книги 150 грн. з доставкою. 

 
 
ЕКСКЛЮЗИВНІ ЮРИДИЧНІ ВИДАННЯ
 
 
Інституційно-правовий аспект функціонування прокуратури України як органу державної влади: монографія / В.М. Кравчук. – Тернопіль: Терно-граф, 2013. – 272 с.
ISBN 978-966-457-171-2
 
Монографія присвячена дослідженню інституту прокуратури як органу державної влади, зокрема на рівні інституційно-правового аспекту його організації та діяльності. У роботі розкрито правову природу прокуратури як суб’єкта владних повноважень та здійснено типологічну характеристику органів прокуратури зарубіжних країн. Також проаналізовано нормативне забезпечення та реальні прояви сучасної української прокуратури як органу державної влади. Детально опрацьовані основні напрями реформування прокуратури, стосовно кожного з них визначено переваги та недоліки. Вироблені законодавчі пропозиції щодо уточнення мети та завдань діяльності органів прокуратури. Особливу увагу приділено питанням оцінювання ефективності діяльності прокуратури України, зокрема у контексті існуючих правових проблем його здійснення. Рекомендовано до друку Вченою радою Національної академії прокуратури України.
 
Інформація про автора:
Кравчук Валерій Миколайович
Доцент кафедри представництва інтересів держави і громадян в суді Національної академії прокуратури України, кандидат юридичних наук. Кандидатська дисертація (2012 р.) присвячена організаційно-правовим проблемам функціонування інституту прокуратури України, спеціальність 12.00.10 “Судоустрій; прокуратура та адвокатура”. Автор понад 30 опублікованих наукових праць, переважна більшість яких стосується правових основ діяльності органів прокуратури України. 
 
Вартість книги 95 грн. з доставкою.
 
 
 

-
English French German Polish Romanian Russian Ukrainian
2020
June
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Національний розвиток держави і права повинен ґрунтуватися, у першу чергу, на:
 
На Вашу думку чи забезпечують реалізацію принципу верховенства права законодавчі реформи 2019 року?
 
Система Orphus
Повну відповідальність за зміст опублікованих тез доповідей несуть автори, рецензенти та структурні підрозділи вищих навчальних закладів та наукових установ, які рекомендували їх до друку.

Лічильники і логотипи

Актуальна Юриспруденція